49080, м. Дніпро, вул. Донецьке Шосе, 4РУСУКР
Особистий кабінет

Про компанію

Entries - професійний інтернет-провайдер, що спеціалізується на забезпеченні користувачів якісним оптиковолоконним Інтернетом. Важливою перевагою роботи підприємства є можливість підключення Інтернету у віддалених районах та селах. Користувачі Entries мають можливість користуватися недорогим та надійним Інтернетом.

Entries - це провайдер телекомунікаційних послуг з багаторічним досвідом роботи, що динамічно розвивається. Основною сферою діяльності компанії є надання приватним особам і бізнес клієнтам доступу до мережі iнтернет.

Entries - це власна волоконно-оптична мережа, з внутрішньої пропускною здатністю магістралей до 10 гігабіт на секунду. Ми використовуємо технологію GPON (Gigabit PON) та FTTН (Fiber to the Home), які гарантують стабільний та швидкий сигнал.

Наша команда постійно дбає про розвиток. Ми гарантуємо високу якість та надійність наших послуг.

Послуга доступу до мережі Інтернет за технологією GPON: передбачає прокладання волоконно-оптичної кабельної лінії безпосередньо в приватний будинок або квартиру користувача. На даний час технологія GPON є найпрогресивнішою та перспективною і дозволяє мати надійний персональний оптичний канал зі значно більшою швидкістю доступу до Інтернет (до 1Гбіт/с) у порівнянні з іншими технологіями. Важливою особливістю даного варіанту підключення до Інтернет, є його незалежність від місцевої системи енергопостачання.

Послуга доступу до мережі Інтернет за технологією FTTН: "оптика в кожен дім" дозволяє споживачам мати постійний доступ по виділеній волоконно-оптичній лінії до Інтернет через мережу «Ентрайз» на швидкості до 100 Мбтіт/с. Кожен користувач може отримувати весь комплекс якісних сучасних мультимедійних послуг не виходячи з офісу або з приватного будинку/власної квартири.

Спробуйте на смак світ швидкісного Інтернету разом з нами.

close icon